Onur Market yeni bir şube daha açtı

Onur Market, zincirlerine yeni halkalarını eklemeye tüm hızıyla devam ediyor. Özen Grup çatısı altındaki Onur Market, Lüleburgaz Toki şubesini hizmete açtı.

Onur Market yeni bir şube daha açtı


Alışverişte Onur Sözü’ ilkesi ile her geçen gün büyüyen ve gelişen Onur Market, zincirlerine yeni halkalarını eklemeye tüm hızıyla devam ediyor. Özen Grup çatısı altındaki Onur Market, Lüleburgaz Toki şubesini hizmete açtı.

Lüleburgaz Toki mağazasının açılış törenine, Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen , Lüleburgaz Belediye Başkanı Emin Halebak , Onur Market üst düzey yöneticileri, çalışanları ve çok sayıda davetli protokol katıldı. 

800 metrekarelik hizmet alanı ve 4 kasası ile faaliyet gösterecek Lüleburgaz Toki mağazası, törenle hizmete açıldı.

Onur Market, taze ürün odaklı yaklaşımıyla market alışverişinde aranılan her şeyi, en uygun fiyat ve en yüksek kalite anlayışıyla, bölgedeki Lüleburgaz Merkez,Kocasinan,Yıldız ,Taşkın ve Lüleburgaz Toki mağazaları ile halkının beğenisine sunacak. Onur müşterileri, bol ürün çeşitliliğinin yanı sıra modern yapıya sahip hijyenik bir ortamda alışveriş yapmanın keyfini sürecekler. 

Açılış sırasında yapılan kampanyalar, özel fırsatlar, çeşitli hediyeler ve müzik şöleni ile görkemli bir açılış gerçekleştiren Onur Market, yeni açtığı ve açacağı mağazalarla hızlı ve emin adımlarla büyümeye, gelişmeye ve müşterilerine Onur sözü ile alışveriş imkanı sunuyor olacak.

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2016, 12:58

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52