Geleceğin şefleri 22 Eylül'de başlıyor

Yenilikçi yaklaşımlar ile yiyecek içecek sektörüne uzman kazandıran Doors Akademi’de yeni profesyonel eğitim dönemi 22 Eylül’de başlıyor.

Geleceğin şefleri 22 Eylül'de başlıyor
Türkiye'deki yiyecek ve içecek sektörünün ihtiyacı olan uzmanlık ve deneyimi, dünya standartlarındaki eğitim ve yenilikçi yaklaşımlar ile sağlayan Doors Akademi’de yeni profesyonel eğitim dönemi 22 Eylül’de başlıyor. 

Doors Akademi profesyonel aşçılık, pasta ve ekmekçilik ve yiyecek-içecek işletmeciliği gibi pek çok farklı alanda uzman akademisyen kadrosuyla Türkiye’de bir ilk olan DUAL eğitim modeli ile eğitim veriyor. %40 okul (%70 pratik ve % 30 teori) ve %60 işyeri olarak kurgulanan DUAL eğitimde, ağırlıklı olarak uygulamalı çalışmalarla sektöre hazırlık sürecinden geçen öğrenciler böylelikle gözlem ve karşılaştırma şansını elde ediyorlar. 

Doors Akademi, profesyonel kariyerini yiyecek-içecek sektöründe sürdürmek isteyenlere, programları ve gerekli sınavları başarıyla tamamlamaları halinde IHK ve MEB sertifikası da veriyor. Geleceğin şeflerine yeme-içme sektörünün tüm inceliklerini öğreten profesyonel eğitim programında ilk 3’e girenler ise iş garantisi fırsatı elde ediyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2014, 15:27

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52