Balparmak'tan iki yeni bal

Ünlü bal markası Balparmak, Özel Lezzetler Serisi kapsamında kestane ve narenciye ballarını tüketicilerin beğenisine sundu.

Balparmak'tan iki yeni bal
Bal pazarının lider markası Balparmak, ürün ailesine yeni katılan Balparmak Özel Lezzetler Serisi: Monoflora ile birlikte kestane ve narenciye ballarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. 460 gramlık cam kavanozlarda satışa sunulan Balparmak Narenciye Balı ve Balparmak Kestane Balı, kokuları ve lezzetleriyle gurme damaklara benzersiz deneyimler yaşatıyor. 

Mineral Kaynağı Kestane Balı
Özellikle Karadeniz Bölgesi’nden derlenen Balparmak Kestane Balı; arıların kestane ağacı çiçeklerinin nektarı ve ağaçta bulunan salgıları toplayarak ürettikleri hem salgı hem de çiçek balı özelliği gösteren değerli bir baldır. Kestane balı krom, manganez ve potasyum bakımından zengin enzim ve mineralleri içeriğinde bulunduruyor.
 
Şeker Hassasiyeti Olanların Tercihi Narenciye Balı
Ağırlıklı olarak Akdeniz ve Ege Bölgesi’nden derlenen Balparmak Narenciye Balı; arıların portakal, limon gibi narenciye ağaçlarının çiçeklerinden aldığı nektar ile ürettikleri açık sarı renkli ve akışkan bir baldır. İçerisinde bulunan doğal aroma bileşikleri sayesinde kendine has özel yumuşak bir tada ve ferah bir kokuya sahip olan narenciye balı, düşük glisemik indeksi sayesinde formuna dikkat edenler tarafından tercih ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2014, 12:37

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52