Bakterilere karşı el yıkama ürünü

Maratem’in işletmelere sunduğu yeni Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, geliştirilmiş formülü sayesinde sağlığı tehlikeye sokan bakterilere karşı korunmaya yardımcı oluyor.

Bakterilere karşı el yıkama ürünü


Gıdavitrini - Maratem Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, hijyen önlemi alınması gereken hastane, otel, restoran gibi tesislerde çalışanlar için etkili bir kişisel hijyen sunarken sirkülasyonu yüksek işletmelerde ziyaretçi hijyeni için alternatif oluşturuyor.
Mikropların kişiler ve yiyecekler aracılığıyla bulaşma riskinin yüksek olduğu yüksek sirkülasyona sahip işletmelerde hem çalışan güvenliği hem de müşteri memnuniyeti için el yıkama ve dezenfeksiyonu kurallarına uyulması gerekiyor.  Eczacıbaşı Profesyonel bünyesinde yer alan endüstriyel temizlik ürünlerinin öncü markası Maratem, işletmelere sunduğu Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü ile çalışanları bakteri ve virüslere karşı koruyor. 

Cildi hem koruyor, hem nemlendiriyor 
Bakterilerin büyüme ve üremesini durdurma özelliğine sahip Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, bakteri ve virüslere karşı etkin bir dezenfeksiyon sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen dezenfektan cilt pH’ına uygun formülüyle sık kullanımda dahi nemlendirmeye yardımcı oluyor, hoş kokusuyla ferahlık veriyor.

Köpük formu sayesinde işletmelerde daha az su tüketimi ile ekonomik kullanım sağlayan Antibakteriyel Köpük El Yıkama Ürünü, hem normal sıvı sabuna hem de normal köpük sabuna göre daha yüksek hijyen standartlarının sağlanması için işletmelere mükemmeli sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2017, 15:29

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52