Simit Sarayı lezzeti Hollanda'yı sardı

Dünya markası olma vizyonuyla yurtdışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, Hollanda’daki dokuzuncu mağazasını Amsterdam'da hizmete açtı.

Simit Sarayı lezzeti Hollanda'yı sardı
Geleneksel Türk lezzetlerini dünya ile buluşturan Simit Sarayı, yurtdışı mağazalarına bir yenisini daha ekledi. Dünya markası olma vizyonuyla yurtdışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, Hollanda’daki dokuzuncu mağazasını Amsterdam’ın en ünlü meydanı olan ve başta Madame Tussaud's Müzesi olmak üzere tarihi eserleriyle her yıl dünyanın birçok yerinden ziyaretçi akınına uğrayan Dam Meydanı’nda hizmete sundu.  

Yıl sonuna kadar Hollanda’da 17 mağazaya ulaşmayı hedefleyen ve Hollanda’daki mevcut mağazalarında ayda 10.000’den fazla kişiyi ağırlayan Simit Sarayı, klasik simit ve simit çeşitlerinin yanı sıra açma, poğaça ve pideden börek çeşitlerine, dürümden sandviçe, kurabiyeden pastalara, geleneksel Türk çayı ve kahvesinden diğer içecek alternatiflerine kadar uzanan atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik zengin bir ürün gamı sunuyor. Haftanın her günü hizmet verecek olan 200 m²’lik Amsterdam Dam Meydanı Simit Sarayı’nda bu lezzetlere ek olarak Simit Burger, mantı, köfte, salata, kahvaltı çeşitleri ve makarna seçenekleri de yer alıyor. 

Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2014, 15:49

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52