Ofisten Mutfağa yarışması başlıyor

Şirket çalışanlarından oluşan ekiplerin yarışacağı eğlenceli bir yemek yarışması olacak “Ofisten Mutfağa” başlıyor. Jüride ünlü isimler var.

Ofisten Mutfağa yarışması başlıyor


Gıdavitrini - İş dünyasının profesyonelleri, “Ofisten Mutfağa” ile mutfak mesaisine başlıyor. Türkiye’de şirket içi iletişime yeni bir boyut kazandıracak olan “Ofisten Mutfağa” yarışması, çalışan motivasyonunu artırmayı,yaratıcı bir rekabet ortamında eğlenmeyi ve takım ruhunu yükseltmeyi hedefleyen tüm şirketlerin katılımına açık.

Projeler değil menüler yarışacak
Her hafta dört şirket ekibinin yarışacağı "Ofisten Mutfağa" yarışmasında; şirket ekiplerinin, mekanda kurulacak marketten seçecekleri malzemelerle bir menü (başlangıç + anayemek + tatlı) hazırlamaları beklenecek. Yarışmacılara profesyonel mutfak şefleri tarafından pratik eğitimler de verilecek.

Şirketler, jüri tarafından belirlenen puanlama kriterlerine göre yarışacaklar ve bu puanlama sistemi üzerinden yarışma boyunca en yüksek puanı alan 4 şirket 8 Mart 2016’da finalist olacak. Finalde yarışan ekipler ise 11 Mart 2016 tarihinde Movenpick İstanbul Golden Horn Hotel’de gerçekleşecek törende ödüllendirilecekler. 

Yarışmada, birinci olan ekip, büyük ödül olarak 25-28 Ağustos 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek Düsseldorf Gourmet Festival’e katılma şansı elde edecek. Wyndam Garden Hotel’de konaklayacak birinciler, fuar ve kültür sanat merkezi Düsseldorf’da geleneksel mutfaklarda, gurme lezzetlerin tadımı ile gustolarına yakışır bir tatil yaşayacaklar.

Bu kez patronlar değil yemek ustaları değerlendirecek
“Ofisten Mutfağa”da, şirket ekiplerinin hazırladığı menüleri, alanının usta isimlerinden oluşan bir jüri değerlendirecek. Yarışmanın jüri üyeleri arasında; Ali Ronay, Maksut Aşkar ve Sedef İybar yer alıyor.  Yarışmayla ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isteyen şirketler www.ofistenmutfaga.com adresini ziyaret edebilirler. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2016, 19:12

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52