BTA büyümeye devam ediyor

Lezzet zincirine Suudi Arabistan Medine şubesiyle yeni halka ekleyen Cakes&Bakes, Türkiye ve yurtdışında yeni şubelerle büyümeyi planlıyor.

BTA büyümeye devam ediyor

BTA’nın sevilen markalarından Cakes&Bakes şimdi Medine Havalimanı’nda da misafirlerini ağırlıyor. Makedonya, Tunus ve Umman’ın ardından Suudi Arabistan’da açılan Cakes & Bakes, Türkiye ve yurtdışında yeni şubelerle büyümeyi planlıyor. 

Yiyecek-içecek sektörünün lider oyuncularından BTA tarafından “her zaman taze, her zaman sıcak” ürünlerle alışılmışın dışında bir bakery konseptiyle tasarlanan Cakes&Bakes yurtdışında büyümeye devam ediyor. Cakes&Bakes’in 13. şubesi Medine Havalimanı iç hatlar terminalinde hizmete açıldı.

BTA İcra Kurulu Başkanı Sadettin Cesur, "BTA olarak misafirlerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakında takip ederek buna uygun hizmetler ve konseptler yaratıyoruz. Havalimanlarında her gün farklı kültürlerden on binlerce misafirimize hizmet verirken sektörün lider markaları arasına girmemizi sağlayan ciddi bir deneyim elde ettik. Bu kapsamda ilk olarak 2011 yılında İstanbul’da oluşturduğumuz Cakes&Bakes konseptimizi başarıyla yurtdışına da taşıyoruz. Makedonya, Tunus ve Umman’ın ardından Suudi Arabistan’da açtığımız Cakes&Bakes’i önümüzdeki dönemde dünyanın farklı ülkelerine de götürmeyi planlıyoruz. İslam dünyasının ikinci en önemli şehri olan Medine’deki operasyonumuzu Cakes&Bakes ile zenginleştirmiş olmaktan ayrıca mutluluk duyuyoruz" dedi.

Cakes&Bakes’in menüsünde kek ve pastalar, kurabiye, kruvasan, börek, pide gibi sevilen lezzetlerin yanı sıra humuslu sandviç gibi Medine’ye özgü tatlar da bulunuyor. Farklı dekorasyonuyla yeni nesil bir kafe konsepti sunan mağazalarda 150’den fazla yiyecek ve içecek çeşidinin yanı sıra pastacılık ve fırıncılıkla ilgili kitaplar ve ürünler de bulunuyor.

Cakes&Bakes Türkiye’de İstanbul Atatürk Havalimanı iç ve dış hatlar bölümünde, Ankara Esenboğa Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, UNIQ İstanbul içinde yer alan Foods in the Woods, Yenikapı ve Bostancı İDO iskeleleri, Yenikapı-Bursa ve Yenikapı-Bandırma hatlarında sefer yapan hızlı feribotlarda misafirlerini bekliyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 18:11

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52