Saray'dan yepyeni bir atıştırmalık

Gün içinde farklı bir atıştırmalık arayanlar, Saray'ın yepyeni lezzeti Cipsetos ile buluşuyor. Yeni ürün, ulusal ve yerel zincirler ile seçkin marketlerde satışa sunuldu.

Saray'dan yepyeni bir atıştırmalık


Gıdavitrini - Uluslararası Kalite Altın Yıldız Ödüllü, Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray; gün içinde farklı bir atıştırmalık arayanları yepyeni lezzeti ile buluşturuyor. Cipsetos, peynirli ve baharatlı çeşitleriyle, tüketicilere benzersiz bir tuzlu atıştırmalık deneyimi sunuyor.

Birbirinden farklı tatlarıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin tercihi Saray Bisküvi, yepyeni atıştırmalık lezzeti Cipsetos’u tüketicilerin beğenisine sunuyor. İki gofret arası peynirli ve baharatlı kremalı çeşitleriyle atıştırmalık pazarında ezber bozacak bir ürün olan Cipsetos, tuzlu atıştırmalık sevenlerin bir numaralı tercihi olacak.

Tuzlu atıştırmalık sevenlere Saray’dan yepyeni bir ürün
Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray, alışılmış tuzlu atıştırmalık deneyimine yeni bir soluk getirerek iki gofret arasında bulunan peynirli ve baharatlı krema çeşitleri ile ürettiği Cipsetos ile ister okulda ister ofiste, hızlı ve doyurucu bir ara öğün sunuyor. Peynir sevenler için peynirli kreması, baharat sevenler için baharat çeşnili kreması ile iki farklı çeşit sunan Cipsetos; ders ya da mesai aralarının vazgeçilmez tadı olacak.

Çıtır gofreti ve yoğun krema çeşitleri ile tuzlu atıştırmalık sevenlerin beğenisine sunulan Cipsetos, 50 gramlık ambalajlarda pek çok ulusal ve yerel zincirler ile seçkin marketlerde satışa sunuldu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2016, 17:11

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52