Migros'tan Ramazan'a özel fırsat

Migros, Ramazan vesilesi ile çevresindekileri sevindirmek isteyenler için Ramazan Hediye Kartları’ı ile anlamlı bir seçenek sunuyor.

Migros'tan Ramazan'a özel fırsat
Migros Grubu, bu yıl Ramazan’ı zengin içerikli ve ekonomik fiyatlı ‘Bereket’, ‘Lezzet’ ve ‘Ziyafet’ kolileri ile karşılıyor. Ramazanın en gözde 11 ürünü Bereket Kolisinde 20,90TL’ye satılıyor. Ayrıca Ramazan vesilesi ile çevresindekileri sevindirmek isteyenler için Ramazan Hediye Kartları’ı da anlamlı bir seçenek sunuyor.

Migros Grubu, Ramazan ayını, dolu dolu ve çok ekonomik fiyatlı özel kampanyalarla karşılıyor. İhtiyacı karşılayacak çeşitle 3 farklı seçenekte hazırlanan Ramazan Kolileri aynı zamanda büyük tasarruf sunuyor. Hayırsever vatandaşlar için sunulan “Ramazan Hediye Kart”lar ise, Ramazan’da yapılacak yardım ve bağışlar için ideal bir seçenek oluşturuyor.  

Tüketicinin Ramazan ihtiyacını tam olarak karşılayacak şekilde hazırlanan Ramazan kolileri, aynı zamanda bütçeler için büyük avantaj da sağlıyor. Ramazan ihtiyaçlarını tek tek almak yerine Ramazan kolisi olarak almak, tüketici için % 40’a varan tasarruf sunuyor. Ayrıca Ramazan Kolilerinin içinden çıkan çok cazip indirim kuponları ile Ramazan tam bir berekete dönüşüyor. 20 Haziran’dan itibaren Tüm Migros rafları, Ramazana özel indirimlerle müşterileri dolu dolu karşılayacak.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2014, 15:31

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52