Mini şeflere eğlenceli tarifler

Komili, Anadolu Sağlık Merkezi işbirliğiyle hazırladığı ‘Eğlenceli Tarifler Sağlıklı Minikler’ isimli kitapla çocukları ‘Doğanın mucizesi’ zeytinyağıyla tanıştırıyor.

Mini şeflere eğlenceli tarifler
Gıdavitrini - 137 yıllık geçmişi boyunca kazandığı bilgi birikimi ve uzmanlığını tüketicilerle paylaşan Komili, Anadolu Sağlık Merkezi işbirliğiyle hazırladığı ‘Eğlenceli Tarifler Sağlıklı Minikler’ isimli kitapla çocukları ‘Doğanın mucizesi’ zeytinyağıyla tanıştırıyor. 

Geleceğin büyükleri olan çocukların sağlıklı büyümesi için onları ‘Doğanın mucizesi’ zeytinyağı ile tanıştırmayı amaçlayan Komili, Anadolu Sağlık Merkezi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanları’nın katkılarıyla ‘Eğlenceli Tarifler Sağlıklı Minikler” isimli kitabı hazırladı. 

Çocukların sağlıklı ve lezzetli beslenme alışkanlığını kazanmaları için çeşitli etkinlikler düzenleyerek aileleri bu konuda bilinçlendiren Komili, bu kez de 6 aydan 12 yaşa kadar olan çocuklar için sağlık ve lezzet dolu yemek tarifleri içeren yemek kitabıyla annelere önemli bir kaynak sunuyor. 

Eğlenceli Tarifler Sağlıklı Minikler Kitabı'nda, çocuklara yemek yemeyi sevdirecek, hem sağlıklı hem de lezzetli beslenme alışkanlığı kazandıracak tarifler yer alıyor. Kitap, çocukların 6. ayda ilk ek gıdaya geçiş döneminden ergenlik dönemine kadar günlük besin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturuldu. Sağlıklı beslenmenin, sağlıklı büyümenin ön şartı olduğunu bilerek günlük atıştırmalıklardan, ana yemeklere kadar birçok alternatif bir araya getirildi. 

Eğlenceli Tarifler Sağlıklı Minikler Kitabı

 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2015, 12:37

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52