Koska iki lezzeti bir araya getirdi

Asırlık gıda markası Koska, tahin ve balı aynı kavanozda buluşturarak lezzet tutkunlarına hem lezzetli hem de sağlıklı bir ürün daha sundu.

Koska iki lezzeti bir araya getirdi

Soğuk algınlığından mide rahatsızlıklarına, romatizmadan kansızlığa kadar pek çok hastalığa karşı kalkan görevini üstlenen bal, tahinin mucizevi gücüyle cam kavanozda buluştu. Koska’nın tamamen doğal ve katkısız ürettiği tahin-bal karışımı, özellikle çocuk ve gençlerin beslenmesinde sağlıklı bir alternatif olacak.

Yüz yılı aşkın deneyimini modern yorumlarla tüketiciye sunan Koska, lezzetli ve sağlıklı bir karışımı daha tüketicisine sunuyor. Koska, doğal, bitkisel protein kaynağı olan ve içerdiği E, B vitaminleri ile kalsiyum, magnezyum gibi mineraller bakımından faydası saymakla bitmeyen tahini, doğanın insana sunduğu en saf yiyecek olan bal ile en sağlıklı formda buluşturdu.

Türkiye’de sadece Koska’da bulunan son teknolojiye sahip tesislerde, tarladan alınan susamdan, besin değerleri tamamen korunarak, koruyucusuz ve katkısız olarak elde edilen tahin, analiz raporları ile saflığı belgelenen doğal mucize balla buluştu. Koska’nın bal ile tahinin karışımından ortaya çıkardığı farklı, nefis ve akılda kalıcı lezzet, camın sağlığında tüketiciye sunuluyor.
Her yaştan herkesin güvenle tüketebileceği sağlık ve enerji kaynağı karışım, özellikle bir yaşından büyük çocuklar ile gençlerin beslenmesinde sağlıklı bir alternatif olacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2014, 11:21

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52