Sıradışı tasarımla çay-kahve keyfi

Paşabahçe, her gün keyifle içilen Türk kahvesi ve çay için özel tasarımlar sunmaya devam ediyor.

Sıradışı tasarımla çay-kahve keyfi
GIDAVİTRİNİ - Dünyanın en büyük üç cam ev eşyası üreticisinden biri olan Paşabahçe, çay ve Türk kahvesi tiryakilerine ezber bozacak deneyimler yaşatmayı sürdürüyor. Farklı alternatiflerle Türk kahvesinin sunumuna şıklık katan Paşabahçe, zarif ayaklı çay bardağıyla da çaya ayrı bir keyif katıyor.

Her zevke uygun fincan takımları
Farklı tasarımlarla Türk kahvesi sunumlarını zenginleştiren Paşabahçe, büyük beğeni toplayan Diamond, Aqua, Carre ve Casablanca serilerini Türk kahvesi tutkunları için minik ebatlı kahve fincan takımları ile genişletti. Işıltılı görüntüsü ile göz alıcı sunumlar için Diamond, güvenli formuyla fonksiyonellik arayanlar için Aqua, keskin ve düz hatları ile modernliğin peşinde olanlar için Carre, farklı kulp formu ile estetiği ve pratikliği bir arada isteyenler için Casablanca fincan takımları tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Çay keyfine yeni bir tarz
Paşabahçe, çay bardakları gurubuna da yeni ve farklı bir form ekledi. Paşabahçe, geleneksel ile moderni birlikte yorumladığı zarif ayaklı ‘Gala’ çay bardakları ile çay saatlerine ayrı bir şıklık katıyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 16:50

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52