Simit Sarayı halkasına Kahire de eklendi

Zincir restoran sektöründe Türkiye'nin yükselen değeri olan Simit Sarayı, Kahire'de ilk şubesini açtı. Yeni şube 21 saat hizmet verecek.

Simit Sarayı halkasına Kahire de eklendi
GIDAVİTRİNİ - Yurtiçi ve yurtdışında 200’ü aşkın mağazasında 5.500 çalışanıyla faaliyet gösteren, her gün 450 bin misafiri ağırlayan Simit Sarayı, geleneksel Türk tatlarını dünyaya taşımaya devam ediyor. Simit Sarayı, Mısır’daki ilk mağazasını başkent Kahire'de hizmete açtı.

Kahire’nin en yoğun merkezinde hizmete giren 85 m² kapalı, 85 m² açılıp kapanabilen alanı bulunan Kahire Simit Sarayı’nın menüsünde; klasik simitten kaşarlı, sucuklu, sucuklu-kaşarlı, kaşarlı-zeytinli simit çeşitlerine; açma, poğaça ve pideden börek çeşitlerine, dürümden sandviçe, ızgara ürünlerden kurabiyelere, pastalara kadar atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik zengin bir ürün gamının yanı sıra geleneksel Türk çayı ve kahvesi, taze sıkılmış portakal suyu, ev yapımı limonata yer alıyor. İlk günden itibaren özellikle simit, içli simitler, pizza çeşitleri ve kurabiyeleri ile büyük beğeni kazanan Kahire Simit Sarayı, her gün 06:00 – 03:00 arası hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2014, 17:06

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52