Hayatın dengesi hangi fotoğrafta gizli?

Estuz, hayatın dengesini fotoğraf kareleriyle anlatmak isteyen herkesin katılacağı bir fotoğraf yarışması başlatıyor.

Hayatın dengesi hangi fotoğrafta gizli?
Hayatın dengesi fotoğraf karelerine yansıyacak. Tüketicileri dengeli tuz tüketimi konusunda bilinçlendirmeyi görev bilen Estuz, hayatın dengesini fotoğraf kareleriyle anlatmak isteyen herkesin katılacağı bir fotoğraf yarışması düzenledi. 
Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) danışmanlığında yürütülecek ve 14 Temmuz-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek “Hayatın Dengesi” ana temalı yarışmaya, başvurular internet üzerinden www.estuz.com/hayatindengesi/ üzerinden yapılacak. Fotoğraflar elektronik ortamda web sitesine yüklenecek.
Bir kişinin en çok üç eserle katılabileceği yarışmada,  birinciye 5.000 TL, ikinciye 3.000 TL ve üçüncüye 2.000 TL’lik para ödülü dağıtılacak. Ayrıca bir kişiye de 1.000 TL’lik mansiyon verilecek.
Yarışmaya, seçici kurul üyeleri, TFSF temsilcisi ve onların birinci derece yakınları dışında, Türkiye’de ikamet eden herkes katılabilecek. Yarışmaya, www.estuz.com/hayatindengesi/ web sitesi üzerinden elektronik ortamda yükleme yapacağınız fotoğraflarla katılabilirsiniz. 
Yarışmanın sonuçları alanlarında uzman jüri üyeleri tarafından 5 Kasım 2014 tarihinde açıklanacak. Yarışmanın ödül töreni ise 3 Aralık’ta yapılacak.   
Başvuru ve yarışmayla ilgili detaylara www.estuz.com/hayatindengesi/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2014, 12:27

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52