Bakkallara kredi müjdesi

Erzincan Bakkallar ve Bayiler Odası, oda üyeleri için, ING Bank ile üyeleri için kredi anlaşması yaptı.

Bakkallara kredi müjdesi
Erzincan Bakkallar ve Bayiler Odası, oda üyeleri için, ING Bank ile üyeleri için kredi anlaşması yaptı. Bakkallar ve Bayiler Odasında yapılan anlaşmada oda üyeleri protokol anlaşması gereği kredi imkânlarından faydalanacaklar.
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Erzincan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Namık Polater “ING Bank ile gerçekleştirdiğimiz bu anlaşmanın Erzincan’ın ticari hayatına destek olacağına inanıyoruz” dedi.
Polater, “ING bank ve Erzincan Bakkallar Odası arasında imzalanan protokol gereği oda üyelerinden şuna kadar 160 üyesine 2 yıl boyunca kullanabileceği kredi limitleri tahsis edildi. ING Bank ve Erzincan Bakkallar ve Bayiler odamız arasında yapılan protokolle odamıza üye esnaflarımıza uygun şartlarda kredi temin edilmiş olup ING bankın yapılan çalışma ile 160 üyemiz 2 yıl boyunca kullanabilecekleri kredi limitleri tahsis edilmiş olup ihtiyacı olan üyelerimiz bu krediden faydalanabilirler. Kredi durumunda sıkıntısı olan esnaflarımızın da cüzi bir rakamla da olsa kredi imkanı tanınması için de oda olarak çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Konuyla ilgili olarak, bilgi almak isteyen esnaflarımız Erzincan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Birliği Bakkallar ve Bayiler Odası Genel Sekreterliğinden gerekli bilgileri alabilirler” dedi. iha.com.tr

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2014, 10:27

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52