Meal Box, hizmet ağını genişletiyor

Abonelik modeliyle kurumsal ve bireysel her türlü yemek ihtiyacına çözüm sunan Meal Box, İstanbul’dan sonra Ankara’da da hizmete başladı.

Meal Box, hizmet ağını genişletiyor

Gıdavitrini - Abonelik modeliyle kurumsal ve bireysel her türlü yemek ihtiyacına çözüm sunan Meal Box, İstanbul’dan sonra Ankara’da da hizmete başladı. Yeni normale geçişle birlikte kurumların çalışma sistemini değiştirmesi ve paketli yemek hizmetine daha fazla ihtiyaç duymasıyla hizmet ağını genişleten Meal Box, farklı illerdeki kurumların da çözüm ortağı olmaya hazırlanıyor.  

Türkiye’nin lider paketli yemek markası Meal Box, Türkiye'deki faaliyetlerini büyütmeye devam ediyor. İstanbul’un her yerine ulaşan geniş bir dağıtım ağına sahip olan Meal Box’ın yeni durağı Ankara oldu. Pandemide 5 katı büyüyen paketli yemek hizmetinin hijyen, lezzet ve fiyat avantajlarıyla yeni normalde de kurumların gözdesi olduğunu belirten Meal Box CEO’su Murat Demirhan, “Yoğun talep üzerine, günlük 3 bin aboneye hizmet verdiğimiz İstanbul’un dışına çıktık. Şimdi ise Türkiye'nin ikinci büyük şehri Ankara’da faaliyete başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Yakın zamanda farklı illerdeki kurumların da yemek ihtiyaçlarına çözüm ortağı olacağız.” dedi.

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52