Billur Tuz'dan iki yeni ürün

Billur Tuz, yeni ambalajı ile koruma ve kullanım kolaylığını tek pakette buluşturuyor. Kristal tuz ailesinin Deniz Tuzu ve Himalaya Tuzu kilitli doypack paketleri raflarda yerini alıyor.

Billur Tuz'dan iki yeni ürün


Gıdavitrini - Sağlığa ve kaliteye 53 yıldır önem veren Billur Tuz’un, Öğütme Kristal Deniz Tuzu ve Himalaya Tuzu yeni ayakta durabilen doypack paket ile pratik kullanım, koruma ve premium değirmenli ürünleri yeniden doldurma kolaylığı sağlıyor. 

Billur Tuz, yeni ambalajı ile koruma ve kullanım kolaylığını tek pakette buluşturuyor. Genişleyen öğütme kristal tuz ailesinin Deniz Tuzu ve Himalaya Tuzu kilitli doypack paketleri raflarda yerini alıyor.

KİLİTLİ PAKET İLE KULLANIM KOLAYLIĞI
Billur Tuz Kristal Öğütme Deniz Tuzu ve Himalaya Tuzu, ayakta durabilen doypack paket sayesinde mutfaklarda dökülmeden saklama açısından kullanım kolaylığı sağlıyor, aynı zamanda kilit mekanizması sayesinde içindeki tuzları koku ve neme karşı uzun süre muhafaza edebiliyor. 

TUZLARI YENİDEN DOLDURMAK ARTIK ÇOK KOLAY
Billur Tuz, çok beğenilen yeniden doldurulabilme özelliğine sahip Premium seramik değirmenli cam kavanozda Deniz Tuzu ve Himalaya Tuzu ürünlerini yeniden doldurmak ve uzun süre kullanmak isteyen tüketiciler için daha ekonomik ve pratik doypack ambalajı öneriyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 18:39

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52