Divan'da risottoyu hem yapın hem de tadın

Taksim’in simgesi Divan İstanbul’un içerisinde yer alan Divan Lokanta’da, Mart ayı boyunca Risotto Günleri düzenleniyor.

Divan'da risottoyu hem yapın hem de tadın
Türk ve Akdeniz Mutfağı’nın seçkin spesiyallerinin sunulduğu, İstanbul’un en önemli lezzet duraklarından biri olan Divan Lokanta’da; İtalyan Executive Şef Giancarlo Gottardo’nun eğitmenliğinde risotto yapım kursuna katılabilir, bir ay boyunca pirincin en lezzetli tariflerini ve sırlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Divan Lokanta ve Divan Publarda bu lezziz tariflerin tadına varabilirsiniz.

Divan Lokanta, Mart ayı boyunca risotto yapımını öğrenmek ve birbirinden lezzetli çeşitlerini tatmak isteyenlere ev sahipliği yapıyor. Divan Grubu Executive Şefi Giancarlo Gottardo’nun eğitmenliğinde yapılacak olan kursta, risotto yapımının incelikleri, pirincin risottoya dönüşümündeki püf noktaları ve leziz sırlar ile benzersiz tarifler aktarılıyor. Risotto yapımı kursu, 2 Mart Cumartesi günü başlıyor ve Mart ayı boyunca devam ediyor. Katılımın 15 kişiyle sınırlı olduğu kurs, her Cumartesi 12.00 – 14.00 saatleri arasında Elmadağ’da bulunan Divan Lokanta’da gerçekleştiriliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52