Adese, 150. şubesini Ankara’da açtı

Adese, yeni açtığı Güventepe mağazası ile Ankara’da 13 şubeye ulaşırken toplam mağaza sayısını 150’ye yükseltti.

Adese, 150. şubesini Ankara’da açtı
Yeni mağaza açılışlarına tüm hızıyla devam eden Adese, yeni açtığı Güventepe mağazası ile Ankara’da 13 şubeye ulaşırken toplam mağaza sayısını 150’ye yükseltti.

Yeni mağaza açılışlarına hızla devam eden Adese, Ankara’da da büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Barıştepe mağazasını açan Adese, şimdi de Güventepe mağazası ile müşterilerinin hizmetinde. Adese, böylece Ankara’da 13 şubeye ulaşırken, toplam mağaza sayısını 150’ye yükseltti. Adese Güventepe mağazasının açılışı; Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök, Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Durmaz, Ankara Bölge Müdürü İbrahim Teke, Adese yöneticileri ve müşterilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Açılış kurdelesini mağaza çalışanları ile birlikte kesen Adese Genel Müdürü Murad Yavuz Gök; “Hem yeni mağaza açılışlarımız hem de mağaza yenileme çalışmalarımız ile müşterilerimize daha çok noktada daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu doğrultuda Ankara’da 13. şubemiz olarak açtığımız Güventepe mağazamızla toplam şube sayımızı 150’ye yükselttik. Önümüzdeki günlerde Ankara’da ve diğer illerde yeni mağazalarımızı müşterilerimizle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

Güventepe mağazası; gıdadan temizliğe, kozmetik ürünlerden elektrikli ev aletlerine ve züccaciyeden ev tekstiline kadar 5 bin ürün çeşidiyle toplam 600 metrekarelik alanda 2 kasa ve 12 personeliyle hizmet verecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2015, 10:44

Selami Türkoğlu

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner50

banner52